Witam wszystkich na moim blogu : )Bedzie to blog z recenzjami kosmetykow , stylizacjami oraz wszelkimi nowosciami ;) Jestem poczatkujaca mam na imie Sylwia ma 21 lat i pochodze z Łęczycy mieszkam rowniez w Londynie . Jestem szczesliwa mama od 5lat coreczka ma na imie Nadia wiec wiekdzosc mojego zycia koluje sie wokol niej i nie wyobrazam sobie jak mogloby byc inaczej ;)
zaczesacm do obserwowania oraz czytania wpisow :)
PODRAWIAM Sylvia ;)